0

Trussardi - це всесвітньо відомий італійський бренд, який цінують шанувальники простого, але елегантного дизайну. Він широко відомий вже близько сотні років і підходить для сучасних людей, які мають чіткі уявлення про моду і власний стиль. Під брендом Trussardi випускається чоловіче та жіноче взуття, а також сумки і різні предмети гардероба.


Коротка історія бренду Tru Trussardi

Торгова марка Trussardi була заснована ще в 1910 році. Свою назву вона отримала за рахунок імені творця бренду - Данте Труссаді, який був засновником невеликої майстерні по виробництву рукавичок. У 1970 році сімейний бізнес успадкував його племінник, який зміг запропонувати виграшну стратегію розвитку бренду завдяки своїм знанням в області економіки. Впровадження нових технологій і сьогодення підприємницьке чуття Ніколо Труссаді стало запорукою успіху компанії і дозволило розширити виробництво.

 З самого початку бренд Trussardi був символом бездоганності, стриманою вишуканості, експериментів та інновацій. В кінці 60-х, коли пристрасті на міжнародній арені загострилися, відповідальність за бізнес взяв на себе онук Данте. Пізніше Нікола Труссарді перетворив Trussardi до індустріальної групи, розширивши асортимент продукції, доповнивши її одягом і аксесуарами класу «люкс». Ідея Нікола Труссарді полягала в створенні бренду, елегантний стиль якого охоплював би всі аспекти життя і прагнув би до найвищих стандартів. У 1973 році Труссарді став першим дизайнером, який почав використовувати в якості логотипу зображення хорта - символу енергії та спритності. Саме з цим знаком хорта бренд Trussardi пізніше зробив справжню революцію в міжнародних Fashion-системах. Своєю витонченістю, вишуканістю і маніакальним увагою до деталей, використовуючи матеріали високої якості, бренд Trussardi залишив незгладимий відбиток в смаках того часу.

Сьогодні компанією Trussardi керує вже четверте покоління родини Труссарді. Завдяки твердій відданості Ніколо Труссарді типово італійським традиціям образотворчого мистецтва, що передаються з покоління в покоління, в стилі цих традицій розробляються, виробляються і продаються валізи, сумки, шкіряні куртки, вироби для дому та офісу. Все це відбувається в різних, кожен раз змінюються стилях. Завдяки цьому бренд Trussardi швидко заробив собі репутацію в Італії і по всьому світу, як емблема незрівнянного якості. Завдяки більш, ніж сторічного досвіду підбір якісних матеріалів компанією Trussardi не має аналогів - всі використані матеріали характеризуються безкомпромісною якістю.

 

Взуття Trussardi і його особливості

Створений в 2005 році бренд TruTrussardi є одним з молодших в групі Trussardi, зберіг в собі ДНК головного бренду Trussardi і являє собою елегантну, комфортну і витончену колекцію з сучасним духом. Бренд Trussardi - це комплексний бренд, хоч і акцентований на виробництві аксесуарів, практично на 100% виготовлених в Італії, тому відмінно передають гострий тонкий і свіжий шарм Італії. Перебуваючи в постійному розвитку, нині під маркою Trussardi проводиться ще і парфумерія та стильні окуляри Trussardi.

Продукцію групи Trussardi можна придбати в престижних мультибрендових магазинах в Мілані, Римі, Форте Дей Мармі, Турині, Шанхаї, Макао, Пекіні. Загалом брендTrussardi має більше 400 точок продажу в Італії, Європі, Азії, на Близькому Сході і в Америці.


Колекції Trussardi 2020 - 2021: на що звернути увагу?

Спокійна елегантність - так можна охарактеризувати стильовий напрям нової колекції. Нічого викликає - спокійні природні кольори в одязі. Перевага віддається гармонійному поєднанню голубого (джинси), білого (сорочки та сукні) і всіх відтінків коричневого і бежевого (піджаки і брюки).

Дуже ефектно виглядають маленькі сумки з нової колекції: натуральна шкіра чорного, червоного і рудого кольору і стильні золоті ланцюжки в якості ручок.

Аксесуари у вигляді ременів, хусток, годин і очок дозволять повністю сформувати гармонійний гардероб з речей нової колекції.