0

Voile Blanche

Voile Blanche- це молодий італійський бренд, який робить ставку на нові технології і новаторський підхід з до створення модного взуття. Компанія починала виробництво взуття в 2004 році, випустивши оригінальні парусинові туфлі, і з тих пір істотно розширила свій асортимент. Сьогодні Voile Blanche бренд відомий своєю спортивним взуттям (кеди і кросівки), яка створена за останніми інноваційними технологіями.

Назва бренду перекладається як «білий парус» і загальний напрямок дизайну можна охарактеризувати як легкий і природний стиль, заснований на гармонії ліній і кольорів.

 

Чоловіче взуття Voile Blanche

Для створення унікального взуття компанія взяла перевірені традиції взуттєвого справи і додала до них сучасні розробки в області якості матеріалів. Відмінними рисами взуття цього бренду будуть:

Бренд Voile Blanche кросівки якого ви можете знайти в нашому інтернет-магазині, створює зручну і комфортну взуття як для подорожей, так і для міських вулиць.

 

Voile Blanche купити в Україні

Цей італійський бренд помірно представлений на російському ринку, але у нас ви можете знайти великий асортимент стильного взуття Voile Blanche. Ця марка ідеально підходить для створення літніх образів в морському стилі і стильних легких комплектів для міста.

Відкрийте для себе цю унікальну взуття, тим більше зараз ви можете купити її з великою знижкою! 

 

 

Кеди Voile Blanche 1N07 MESH WHITE-BLUE

Кеди Voile Blanche 1N07 MESH WHITE-BLUE

..

5 340грн 8 900грн

Кросівки Voile Blanche 1C55

Кросівки Voile Blanche 1C55

..

5 340грн 8 900грн

Кеди Voile Blanche 1N07 FIT

Кеди Voile Blanche 1N07 FIT

..

5 070грн 8 450грн

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)