0

Furla - це бренд із Італії, який вже з 1927 року займається виробництвом взуття, сумок, гаманців, ременів, рукавичок, окулярів і годинників. Furla являє собою сімейний бізнес, над яким працювали вже три покоління сім'ї Фурланетто. Стиль даного бренду став справжньою класикою в наші дні.


Furla: історія бренду

Історія компанії почалася з того, що італієць Альдо Фурланетто подорожував по європейських країнах і торгував дрібними шкіряними виробами та жіночими аксесуарами. В ході поїздки він набрався досвіду та нових ідей, мріючи створювати вишукані вироби для жінок.

Перший магазин, який займався продажем жіночих шкіряних аксесуарів під брендом Furla, був відкритий в провінції Болонья в 1955 році. Першу ж колекцію сумок, яка мала миттєвий успіх, було випущено в 1977 році.

Виробництво взуття під маркою Furla почалося в 2001 році. Компанія почала випуск якісних і довговічних моделей повсякденного взуття, а також виробів для походів на світські заходи.


Взуття Furla, його особливості та цікаві факти про бренд

Підприємство не тільки домоглося всесвітньої популярності в найкоротші терміни, а й випустило власну ексклюзивну лінію сумок, яка отримала назву Giovanna Furlanetto for Furla. Компанія також зважилася на надзвичайно сміливий експеримент і зробила основними представниками своєї рекламної кампанії власних співробітниць. Подібне рішення мало надзвичайний успіх і привернуло безліч потенційних клієнтів. Ознайомитися з асортиментом продукції Furla можна за допомогою онлайн-каталогу, розміщеного на нашому сайті. Якщо у вас залишилися запитання, зверніться за консультацією до наших торговельних фахівців за вказаним номером телефону.