0

Взуття TRUSSARDI JEANS

Актуальні чоловічі моделі Чоловік, який не зобов’язаний носити костюми, вибирає зручний одяг та взуття в 99% зі 100. У шафі таких хлопців переважають спортивні та повсякденні речі, кросівки, кросівки тощо. Сьогодні кілька українців не зраджують "класиці", вищезазначене стосується і жителів інших країн. Враховуючи смаки та вибір сучасних чоловіків, дизайнери створюють колекції зручних, переважно спортивних предметів. Чоловіче взуття Trussardi практичне, стильне та зручне. У ньому ви можете забути про біль у ногах після важкого дня і легко вирішити повсякденні завдання. Моделі Trussardi Jeans добре поєднуються з повсякденним, спортивним одягом та модним чоловічим одягом.

Для молодих та активних

Серед останніх інновацій TRUSSARDI JEANS є моделі спортивного стилю: кросівки та кросівки. Вони виготовлені з якісних матеріалів, виділяються серед інших модними елементами, яскравими поєднаннями кольорів та логотипами компаній. Дизайнери сміливо розставляли акценти, використовували масивну яскраву підошву, контрастні шнурки та смуги. На осінь і теплу зиму вони випустили стильні та ефектні чоловічі черевики у стилі мілітарі зі шнурівкою. Вони чудово поєднуються з джинсами та вузькими брюками. Для поціновувачів класичного стилю ми створили черевики TRUSSARDI JEANS із замші, які за дизайном нагадують традиційне взуття.

У цьому розділі каталогу кожен вибере для себе ту пару, яка поєднується за стилем із повсякденним одягом. Незалежно від вибору, ви будете задоволені своєю покупкою. Цей будинок моди не робить незручного взуття! Чоловіче взуття TRUSSARDI JEANS не маленьке, сміливо вибирайте свій стандартний розмір та робіть замовлення. Деякі моделі можна придбати зі знижкою 50-70%. Якість рекламних товарів не гірше якості нових товарів!