0

Mario Bruni

Назва всесвітньо визнаного на міжнародному рівні італійського взуттєвого бренду для чоловіків Mario Bruni народилася із комбінації імен засновників цієї фірми. А свою історію ця торгова марка розпочала у далекому 1935 році, в Монтегранаро - маленькому окрузі області Марке, що в центральній Італії – коли там відкрилася невеличка взуттєва фабрика братів Скеджіа. Тоді її обсяг продукції не перевищував 30 - 40 пар взуття в день. У час великого економічного підйому, який переживала Італія у 60 – 70-ті роки, підприємство стабільно розширювалося, у підсумку перетворившись на  сучасну взуттєву фабрику «СПРІНГ», якою ми і бачимо її сьогодні. На даний момент на фірмі працюють близько 80-ти працівників, а обсяг продукції досяг 500 - 600 пар взуття в день. Керівництво фірмою далі здійснюють члени сім'ї Скеджіа, тісній співпрацюючи з провідними італійськими дизайнерами. Увесь процес виготовлення продукції відбувається тут же, на тій самій фабриці, як і раніше в області Марке, починаючи від розкрою матеріалів, обробки шкіри та закінчуючи монтажем і кінцевою упаковкою готового взуття.Жіноче та чоловіче взуття Mario Bruni

Окрім промислового обладнання, у виробництві взуття на фабриці використовується також ручна праця. Оскільки італійське взуття здавна славиться своєю високою якістю, ви можете не сумніватися, що й бренд Mario Bruni суворо наслідує традиції виробництва.

Якщо ви звикли до вишуканих моделей взуття, та цінуєте витонченість і комфорт, то взуття Mario Bruni стане підходящим варіантом для вашого гардеробу. Головною родзинкою при виготовленні є використання нових технологій і шкіри першокласної якості. Комбінування фактур замші та шкіри грає особливо важливу роль у виробництві чоловічих туфель. Подібна технологія виготовлення дозволяє створювати стильні моделі, що володіють високою стійкістю до зносу. За рахунок того, що майстри приділяють велику увагу деталям, які на перший погляд можуть здатися незначними, вдається досягнути справжнього успіху. Крім того, при розробці нової колекції враховуються всі основні сучасні модні тенденції.

Чоловіче та жіноче італійське взуття вважається елітними виробами класу люкс. Завдяки високій якості та унікальному дизайну воно повністю виправдовує свою ціну.Купити взуття Mario Bruni

Для того щоб купити взуття від популярного італійського бренду Mario Bruni, ознайомтеся з асортиментом продукції в каталозі, що представлений на нашому сайті. Інформацію щодо оформлення замовлення і доставки товарів ви можете отримати, зв'язавшись із фахівцями нашого торгового відділу.