0

Braccialini

Якщо ви любите незвичайні речі, які нікого не залишать байдужими, то італійський бренд Braccialini створений спеціально для вас! Унікальні сумки з яскравими шкіряними аплікаціями і цілими сюжетами стали візитною карткою бренду. Чарівна Braccialini сумка - це не просто місце для зберігання речей, це найяскравіший предмет образу, який задає відповідний настрій дня. Компанія активно розвивається, і сьогодні під цією маркою можна знайти парасолі з оригінальною забарвленням, портмоне, хустки, шарфи і навіть сонцезахисні окуляри.

 

Сумки Braccialini

Крім нестандартного дизайну, сумки цього бренду завжди мають відмінну якість. Для їх створення використовується натуральна шкіра, яку дизайнер органічно поєднує з різними матеріалами, наприклад, мереживо або шиття.                            На офіційному сайті брачіаліні представлений великий асортимент сумок, але на особливу увагу заслуговують такі моделі:

Невеликі сумочки в формі тварин або комах (наприклад, сови, жаби і метелики).

Рюкзаки Braccialini - вони не тільки прикрашені оригінальною забарвленням, але і незвичайно місткі і зручні.

Повсякденні сумки з яскравою тематичної аплікацією на тему країн, героїв або фантастики.

Класичні моделі прямокутної форми з яскравими деталями - контрастна шкіра або заклепки.

Крім сумок, бренд виробляє чудові шкіряні брелоки, Нессер, гаманці - прикрашені чарівними аплікаціями, вони стануть прекрасним подарунком для будь-якої жінки.

 

Braccialini купити Україна

Сумки та аксесуари Braccialini настільки вражають з першого погляду, що складно встояти перед їх покупкою! Справжнє задоволення, підібрати наряд і продумувати образ в комплекті з цими сумками. Не відмовляйте собі в можливості мати оригінальну річ високої якості від популярного італійського бренду, тим більше ви можете купити сумки Braccialini в нашому інтернет-магазині за дуже вигідною ціною!