0

Коротка історія бренду Alberto Guardiani

Перші згадки про цю компанію відносяться ще до 1940-х років, коли в одному з італійських регіонів два брати відкрили невелику майстерню, що спеціалізувалася на пошитті чоловічого взуття. Після тридцяти років син одного з братів також почав займатися сімейним бізнесом і став ініціатором впровадження жіночій лінії взуття. Подібний підхід мав величезний успіх у світі моди. Саме завдяки Альберто Гардіані бренд став відомим по всій Європі.Взуття Guardiani в інтернет-магазині

Марка взуття Guardiani має свої особливості, завдяки яким її популярність в наші дні тільки зростає. Серед основних характеристик бренду особливу увагу рекомендуємо звернути на наступні:

Пріоритетними якостями для взуття Guardiani є зручність і комфорт. Проте, стильний дизайн також є важливим критерієм для виробів даної марки. У нашому каталозі ви знайдете широке розмаїття моделей жіночого та чоловічого взуття, призначеного для різних сезонів. За всіма питаннями звертайтеся до наших торговельних фахівців за вказаним номером телефону.

У новій колекції Alberto Guardiani як альтернатива насиченому чорному, використані кольори: графіт-сірий, темно-синій, синій денім, темно-коричневий, червоний гранат та білий з різними відтінками.

Оскільки спортивний стиль пошиття нових моделей марки Guardian є результатом ретельного дослідження, доповненого багаторічною  майстерністю культового дизайнера Альберто Гуардіані, його стильне взуття з ультра сучасним дизайном, як завжди, буде на ринку дуже затребуване.