0

Гаманці жіночий шкіряний

Гаманець - це важливий аксесуар для жінок. Незамінна річ повсякденного вжитку. Модно виглядає, чудово підходить для зберігання грошей і карток. Вибір на брендові гаманці великий, полки в магазинах усипані, а це значить, що кожна власниця вибере річ на власний смак. А тепер розберемо докладніше, які брендові жіночі гаманці бувають.

Які види гаманців існують?

Найчастіше жінки підбирають аксесуари під стиль одягу, смак, одяг, взуття, а також сумку. Вибір йде за такими критеріями як матеріал, розмір, вид застібання, або колір. Але кожна жінка здатна підібрати і купити брендовий гаманець на власний смак.

  1. 1. маленька монетниця.Це невеликих розмірів гаманець для зберігання металевих монет. У нього неможливо покласти паперові купюри. Акуратні за формою і маленькі за обсягом.
  2. 2. гаманець - клатч - оптимальний варіант жіночих гаманців брендових.У нього поміщаються як монети, так і паперові гроші. Є відсік для карток. Найчастіше вони прямокутні і мають застібку у вигляді блискавки, магніту або хлястика. Мають додаткову петельку, щоб можна було одягнути на руку, для більшої зручності.
  3. 3. складне портмоне. Це гаманець жіночий шкіряний італія з великою кількістю застібок. Є прекрасним варіантом, має відсік для монет, паперових купюр, карт, а також фото і візиток. Буває гаманець такого виду з одним вигином або декількома.
  4. 4. гаманець Італія на поясі. Модна річ нинішнього покоління. Головна перевага в тому, що в нього поміщаються не тільки гроші, але і дрібниця у вигляді ключів, помад і дрібничок, які так люблять жінки.

Купити шкіряний жіночий гаманець італійські в Україні - купуйте в Pompidou

Ми продаємо гаманці тільки ТОП якості виробництва і матеріалів. Шкіра високої якості. Дизайн гаманців створюється виключно в Італії. В гаманцях Baldinini, Emporio Armani, Lui Jo, Trussardi використовується фурнітура найвищої якості. Особлива увага приділяється кнопці. Вона надійно і якісно зафіксована. Кнопки гаманця надійно зафіксовані.

Завдяки використанні якісної фурнітури і шкіри - наші гаманці служать довго, наші постачальники італійських гаманців відповідають за якість і надійність. Також при виборі гаманця зверніть увагу на якість шва. Шов має йти рівним кроком, має бути рівним, без зігзагів. Також інколи з метою посилення конструкції, виробники проклеюють або випресовують шкіру.

Де купити шкіряний гаманець жіночий?

В інтернет-магазині Pompidou ви можете купити гаманець жіночий шкіряний від відомих італійських брендів: Baldinini, Emporio Armani, Lui Jo, Trussardi. Ціна на шкіряні гаманці жіночі з Італії починаються від 1400 грн. Він буде підкреслювати стиль і смак справжньої леді.