0

Гід по взуттю і стилю 2020

Автор: Данило Дата: 04.12.2020 Просмотров: 170 Комментарии: 0

Існує більше 50 видів жіночого взуття. Для успішного шопінгу необхідно орієнтуватися ніж сліпони відрізняються від скнікеров. Для цього ми підготували для Вас великий гід по взуттю. Користуйтеся і пам'ятайте, що брендова італійське взуття за вигідними цінами в Pompidou.


Чоботи

Чоботи - взуття з високими халявами. Розрізняють річний, зимові, весняні та осінні чоботи. Для зручності в літніх моделях є перфорація і відкрита п'ята і носокРозрізняють різні види чобіт по висоті:

·        чоботи вище коліна;

·        чоботи нижче коліна;

·        занижені чоботи популярні в стилі кежуал;

  Напівчоботи

Напівчоботи - чоботи з коротким халявою. Верх полсапога доходить до середини ікри халявою. Напівчоботи зовні можуть нагадувати черевики. Цей вид взуття підходить для осінньо-зимового періоду. За рахунок утеплення, міцності і подовження гомілки вони зручні і практичні. 


 


Уггі

Уггі - взуття з овчини гладка поверхнею назовні, а ворсом всередину. Вперше уггі з'явилися в Австралії. Завдяки вовни температура всередині цього виду чобіт близька температурі тіла. Особливість крою уггі - халяву пришито до гомілковостопний частини. Цей вид взуття підходить для вологої погоди, оскільки шерсть вбирає вологу і зберігає ноги сухими.
 Ботильйони

Ботильйони - жіночі черевики на підборах, що покриває голеностоп. Цей вид взуття проміжний варіант між черевиками і туфлями, візуально збільшують зріст. Крім каблука також є різновид на танкетці і платформі. 

Черевики

Черевики - закривають ногу по щиколотки. У класичних черевиках нога фіксується за допомогою шнурків, блискавки або ременів. Зазвичай використовуються взимку і восени, але також є в весняні та літні моделі. Підошва без каблука з вираженим протектором. 

Напівчеревики

Черевики - закриті туфлі нижче щиколотки на шнурівці або застібці. Вони більш відкриті ніж черевики, на відміну від туфель - закривають тильну частину стопи. 

Туфлі

Туфлі - це взуття, яка частково закриває тильну частину стопи. Їх існує безліч різновидів:

·        човники - гладкі туфлі

·        спортивні туфлі

·        оксфорди - туфлі з закритою шнурової.

·        Броги - туфлі з декоративною перфорацією

·        Лофери - туфлі без шнурків, союзка і миски

·        Мокасини - легкі туфлі на еластичною підошві 

Мокасини

Мокасини - жіноче і чоловіче взуття з м'якою підошвою. Виготовляються із замші та шкіри. Є різновиди як з відкритою, так і закритою п'ятою. Є 2 різновиди мокасин: лофери і топсайдери. Топсайдери - з шнурівкою по периметру.Лофери

Лофери - різновид мокасин, без шнурків, миски і союзка, прикрашені напівкруглим швом. Відмінність від класичних мокасин - каблук.

Спочатку лофери ставилися до чоловічого взуття, але пізніше також стали популярними у жінок.

Різновиди Лоферів:

·        пенні лофери - з язичками на союзке;

·        лофери з пензликами - з шкіряними пензликами на союзке;

·        лофери з пряжками - з металевими пряжками на союзке;

·        бельгійські - з малими бантиками на союзке;

·        венеціанські - без прикрас.

 


Балетки

Балетки - закрите жіноче шкіряне взуття. Характерні особливості: плоска підошва і каблук-цеглинка.


 


Еспадрильї

Еспадрільї - легка літня взуття, нагадує тапки з задником. Особливість: плоска взуття, мотузкова підошва, верх з текстилю та замші, іноді зі шкіри. Є різновид підошви тільки з джуту. Іноді прикрашають перфорацією і вишивкою. 

Тапки і сліпери

Тапки - вид легкої і м'якому взутті. Виготовляється зі шкіри, тканини. Тапки можуть мати форму туфлі або шльопанці.


 

Босоніжки

Босоніжки - вид взуття повністю закривають ступню і голенестоп, носиться на босу ногу. Різновиди: сандалі (підошва закріплюється ремінцями) або котурни (високий чобіт).


 

Шльопанці 

Шльопанці - відкрита легке взуття з відкритою п'ятою. Пляжна і літнє взуття, з відкритим або закритим носком. Підошви як плоскі, так і каблук з танкеткою.

 


Сланці і пантолети

Сланці - мінімалістична взуття з плоскою підошвою і ремінцями для крілення ноги. Створювалися як пляжне взуття. Виготовляють з натуральної шкіри, гуми, соломи та інших матеріалів. Існують як з плоскою підошвою, так і на танкетці. Пантолети - різновид ляпанець з мінімум ремінців, які декорують стразами, намистинками, і іншим декором.


 


Сабо

Сабо - взуття з дерев'яною підошвою. Корінням сягають до Європи ХVI-XVIII століття так називали дерев'яні черевики, які надійно захищали ноги від бруду. 

Сьогодні сабо - стильне взуття з відкритим задником і дерев'яної підошвою. Каблуки бувають як на танкетці, каблуці і закритим миском.


 Кросівки

Спеціальна і повсякденна спортивне взуття. Відрізняється рельєфною підошвою з поліуретану, каучуку та інших матеріалів. Різновидів кросівок величезна кількість в залежності від призначення: для бігу на різні дистанції, занять в залі, повсякденних прогулянок.

 


Кеди

Кеди - повсякденне взуття з гумовою підошвою. Відмінність від інших видів взуття обробка носка гумою.

 

Сліпони

Сліпони - легке взуття без шнурків. Складаються з парусини і гумової підошви. Автор Сліпони Пол Ван Дорен, спочатку створювалася для серфінгістів, швидко стала популярна.

 


Снікерси

Снікерси - спортивне взуття «безшумні кросівки». Як правило снікерси роблять з плоскою підошвою і масивним верхом.

Види снікерсів:

·        скейтбольні

·        бігові

·        тенісні

·        тренувальні

 


Комментарии

Написать комментарий