0

Mario Bruni 

Історія бренду Mario Bruni починалася майже 100 років тому в Італії - брати Маріо і Бруно в невеликій майстерні займаються виготовленням чоловічого взуття. Зараз виробництво автоматизовано, але традиції, закладені тоді, залишаються для бренду в пріоритеті. Компанія не женеться за кількістю - в день виготовляється не більше 500 пар, а робить упор на якості. Строгий контроль на кожному етапі, особлива шкіра, зручна колодка для кожної пари - таке взуття дорого виглядає і дорого коштує. 

Чоловіче взуття Mario Bruni

Mario Bruni бренд відомий своїм досить консервативним ставленням до стилю виробленої взуття - ви не знайдете під цією маркою ультрамодні моделі, тільки класичний дизайн і варіації в стилі кежуал.Відмінною особливістю Mario Bruni чоловіче взуття є її неймовірний комфорт - завдяки анатомічної колодки і підкладці з натуральної шкіри нога не потіє і не втомлюється при довгих навантаженнях.

Асортимент чоловічого взуття Mario Bruni включає в себе:

Кожна модель виконана з особливою, фірмової шкіри, що пройшла строгий відбір на фабриці Mario Bruni.Деякі ексклюзивні пари виготовляються з екзотичної шкіри пітона чи крокодила, страуса і навіть вугра. Шкіра, призначена для устілки, проходить додаткову антибактеріальну обробку, що служить ще одним показником якості цього взуття.

 

Mario Bruni купити Україна

Незважаючи на те, що якісне взуття від італійських брендів коштує дорого, вона буде відмінним вкладення коштів - речі Mario Bruni прослужат вам не один год, а их классический дизайн никогда не выйдет из моды. Аксессуары от этого бренда (ремни, портмоне, сумки) станут отличным статусным подарком и продемонстрируют ваш прекрасный вкус.

В нашем интернет-магазине представлен большой ассортимента бренда Mario Bruni — купить Киев с быстрой доставкой по всей Украине вы можете уже сейчас с большими скидками!